Özel Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Telefon: +90 312 382 41 26

Kadromuz

KURUCUMUZ:ŞEFİKA TONTUŞ

MÜDÜR: SADIK OZAN TÜRKOĞLU

Süleyman Demirel Üniversitesi Felsefe mezunudur. 2016- 2017 yıllarında rehberlik sertifikası alarak psikolojik danışman olarak görev yapmaya başlamıştır. Aynı yıl içinde güncel psikoloji eğitimini de tamamlamıştır.2017 yılında Eğitim Teknolojileri yüksek lisansına başlamıştır ve devam etmektedir.

PSİKOLOG: ESRA KIDAK

Hacettepe Üniversitesi Sosyal ve İdari Bilimler Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.Aynı zamanda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde uzun yıllardır müdürlük görevini başarıyla üstlenmiştir.

ZİHİN ENGELLİLER UZMANI: ZEYNEP AŞIK

Bilecik Anadolu Öğretme Lisesi bölümünden mezun olmuştur. Daha sonraki yıllarda Uzman Öğretici sertifikasını almaya hak kazanmış ve uzun yıllardır görevine Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak devam etmektedir.

ÇOCUK GELİŞİMCİSİ: MERVE TUZCU

Karabaük Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde çocuk gelişimcisi alanından mezun olmuştur. İlerleyen yıllarda Uzman Öğretici sertifikasını almaya hak kazanmış ve uzun yıllardır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde çalışmaktadır.

ZİHİN ENGELLİLER UZMANI: YILDIRIM AKDUMAN

Gazi Eğitim Enstitüsü Fen ve Edebiyat Fakültesinden mezun olmuştur. Uzman Öğretici sertifikasını almaya hak kazanmış ve görevine uzun yıllardır Zihinsel Engelliler Uzmanı olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Dil ve Konuşma alanında uzmanlaşmış ve bu alanda birçok sertifikaya sahip olup kendini bu alanda da geliştirmiştir.

ZİHİN ENGELLİLER SINIF ÖĞRETMENİ: TUĞÇE SARAÇOĞLU

Anadolu Üniversitesinden mezun olmuştur. Uzun yıllardır Zihinsel Engelliler Sınıf öğretmeni olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

FİZYOTERAPİST: SUZAN KUMEK

Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden Şeref Öğrencisi statüsüyle mezun olmuştur. Görevine özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde devam etmektedir.

GRUP ÖĞRETMENİ: RUKİYE ACIPINAR

Ahmet Yesevi Meslek Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. İşitme sertifikasını 2018 yılında almıştır.